Duchowni z naszej wspólnotyPolskie Medjugorie


Kałan, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej w Burzynie „Polskie Medjugorie”, to duchowny, który z sercem pełnym wiary i poświęcenia pielęgnuje m.in. Różaniec Męki Pańskiej. Jego oddanie sprawom duchowym, zastosowanie tematu Woli Bożej oraz głęboka troska o każdego człowieka czynią go nie tylko duszpasterzem, lecz także opiekunem duchowym dla tych, którzy szukają bliskości Boga. Jego służba  zapala innych do uczczenia Boga.
Kałan, pełen pasji i miłości, nie tylko nauczyciel życia w Woli Bożej, ale także jej żarliwym uczniem. Jego serce płonie z oddaniem, ku Bożemu FIAT – Jego przykład budzi zaufanie i daje nadzieje innym. Ksiądz Christian to duszpasterz, który jest filarem - murem i ostoją prawdziwego życia chrześcijańskiego w Katolickim Kościele w Niemczech. 

 

Sanktuarium MBPP Małopłockiej


Ksiądz dr Jan Pieńkosz jest kustoszem Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia Pani Małopłockiej  od 2013 roku.  Jako kustosz, pomaga  być bliżej Boga. To kapitan według Woli Bożej, który jest przykładem swojego życia pokazuje czym wielkim jest FIAT.

Ksiądz Benedykt Seldmair,  jest  kapłanem, który z pasją studiuje pisma Luizy Piccarrety. Jego nauczanie dotyczy praktycznego zastosowania nauk naszej drogiej włoskiej mistyczki w życiu codziennym, szczególnie w kontekście życia zgodnego z Wolą Bożą.

Jako rekolekcjonista, Ksiądz Seldmair przekazuje duchowe nauki Luizy Piccarrety w sposób dostępny i przystępny dla wszystkich. Jego rekolekcje dotyczą głębszego zrozumienia i praktykowania życia zgodnego z Wolą Bożą, z wykorzystaniem  Luizy Piccarrety.  Jego wiedza teologiczna pozwala na pełniejsze zrozumienie mistycznego przesłania i duchowego dziedzictwa tej włoskiej mistyczki.
Ojciec Klaus Holzer pochodzi z Bambergu.

W sierpniu 1995 roku, Ojciec Klaus został wyświęcony na kapłana przez Kardynała Ratzingera. Od tego czasu ojciec Klaus pełni funkcję rektora w swojej wspólnocie, przekazując duchowe wartości życia w Woli Bożej. Jego posługa jest pełna Boga i potwierdzana różnymi znakami -  na fotografii widać jeden z nich. Chwałą Bożemu FIAT!

Stwórz swoją stronę internetową lub sklep internetowy z Mozello.

Szybko, łatwo, bez programowania.

Zgłoś nadużycie Dowiedz się więcej